KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Věštění budoucnosti z karet

Snad každý nejednou zatouží znát svoji budoucnost. Někteří tak uvažují pouze v myšlenkách, jiní to probírají se známými, další se zase vydají hledat „věštecké služby“. Takových forem věšteckých služeb a nabídek je celá řada. Některé z nich vám tady v krátkosti představíme.


Představení magií

 

Chiromantie

Tento termín označuje odhalování budoucnosti z ruky. Hlavním aspektem je určení dominantní ruky (ta, kterou používáme) a pasivní ruky. Snad nejvíce je diskutovaná čára života nebo také linie života, která vede od počátku dlaně k vrcholu mezi palcem a ukazováčkem. Dle jejího vzhledu lze usuzovat na průběh života daného člověka. Nachází se na dominantní ruce.

 

Věštecké karty

Existuje spousta druhů věšteckých karet a stejně tak spousta výkladů karet daného typu. Většinou se karty zaměřují na zodpovězení otázky, kterou si posuzovaný přeje znát. Ale stejně tak mohou i nastínit vývoj v budoucnosti daného člověka. Existují různé modifikace karet odhalujících budoucnost (např. tarotové karty).

 

Křišťálová koule

Velmi zvláštní a svým způsobem specifický druh věštění je křišťálová koule. Zde se bez účasti věšteckého odborníka neobejdete. Na internetu je několik osob, které tuto formu věštění nabízí. Vždy musí věštitel vyvolat obrazy v křišťálové kouli, teprve pak na základě jejich zjevení může interpretovat budoucnost.

 

Kyvadlo

Kyvadlo si dnes získává velkou oblibu, spousta lidí využívá kyvadlo ke stanovení diagnózy nemocného. Stejně tak se používá pro navázání komunikace se světem zemřelých. Každé kyvadlo je zavěšené na 15cm až 20cm dlouhé niti. V současnosti si je lze zakoupit nebo také vyrobit vlastní.

 

Drahé kameny

Využívá se hned několik druhů kamenů. Každý z nich má svoje specifické účinky. Některé z nich jsou schopné vyvolávat i věštecké sny. Jiné zase slouží jako ochrana proti zlým silám a negativním energiím.

 

Snář

Po kartách snad nejznámější typ věštecké magie výklad snů. Každý se dá zakoupit v běžném větším knihkupectví. Podle toho, co se nám zrovna v noci zdálo, si dohledáme daný jev ve snáři a ten už sám řekne, co nám sen sděluje.