KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Jak na výklad snů

Když víme, co je to snář a prožijeme nějaký sen, jak zjistíme, co nám sen chtěl říci? Nejdříve, než se pustíme k samotnému luštění, je dobré si co nejdříve po procitnutí ze spánku vše pečlivě zapsat. Čas kdy se nám sen zdál a hlavně jeho obsah a příběh. Hlavní věc, které bychom si měli všímat, jsou symboly (takzvaná hesla), které se ve snech vyskytují v hlavní roli. Dále je také vhodné si všímat vztahů jednotlivých hesel a v jakém pořadí přicházejí, vše totiž může ovlivnit výsledek vašeho čtení snů.

Když už tedy máme zapsáno vše potřebné, můžeme se třeba vrátit do říše snů, jít do práce - vyčistit si hlavu, abychom se na naše zápisky mohli podívat s pročištěnou hlavou - objektivněji.

Jednotlivá hesla budeme vyhledávat ve snářích. Jak si tak procházíte snář, už víte, proč jste si psali, v jaké souvislosti jste daný symbol viděli. Můžeme si ukázat příklad se žábami, kde je jasně vidět rozdíl mezi tím, když žáby slyšíme kvákat, když je vidíme v rybníce a dokonce, když žáby chytáme. Vše má jiné výklady a jiné výsledky.

Když si jednotlivě vyložíme význam všech symbolů, můžeme přikročit k jejich skládání do příběhu. Začněte od prvního symbolu, postupujte k druhému, třetímu, čtvrtému až k tomu úplně poslednímu. Když toto dokončíme, máme již hotovou jakousi osu, podle které se již dá hádat poselství vašeho snu. Pokračovat můžeme porovnáváním vazeb mezi jednotlivými hesly a symboly. Určitě bude rozdíl mezi symboly žáby a hmyzu. Každý znamená něco jiného, a stejně tak bude něco jiného znamenat, když bude kolem žáby v rybníku lítat hmyz, než když žába bude hmyz lovit. Ovšem pozor, takto hluboko kolikrát snáře nechodí, je spíše častější najít si výklad „žáby v rybníce“ a „poletujícího hmyzu“ - poté vlastní úvahou, důvtipem a zkušeností můžete odvodit, co tento vztah vlastně obnáší a sděluje. Tedy složit celou hádanku, kterou vám vaše podvědomí dává prostřednictvím snů.