KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Sny

Sny jsou tady již tak dlouho jako lidstvo samo.  Ale dříve se sny tolik lidé nezabývali. Spíše řešili jak ulovit mamuta, udržet oheň a jak přežít zimu. Právě naopak, snů se báli a mysleli si, že je posedl nějaký zlý duch. To až teprve později si lidé začali sny vykládat jako poselství od bohů. A začali se zabývat tím, co se jim v noci zdálo a co jim tím chce jejich podvědomí nebo božstvo říci.

Ale my již dnes víme, že sny jsou našimi spojenci a tímto se nám naše podvědomí snaží dát něco najevo, nad čím bychom se měli zamyslet.

Sny se dělí na denní snění a noční snění:

Do denního snění řadíme naše sny a touhy, to co bychom si přáli, naše tužby a přání. Zpříjemňujeme si tak celodenní kolotoč.

A noční sny. Do nočního snění se promítají naše starosti, nevyřešené problémy, ale i naše touhy a přání.

Ale my se budeme zabývat tím nočním sněním, neboť to je pro nás důležité. Těmito nočními sny nám dává náš mozek, naše podvědomí najevo, čím bychom se měli zabývat hlouběji a neházet to za hlavu.

Co sny znamenají nebo nám naznačují?

Se sny je to jako s lidmi, pro každého značí něco jiného. Ve snech se často setkáváme s problémy, ale i našimi touhami.

Sny se většinou zdají k ránu těsně před probuzením a tak někdy jsme smutní, že jsme nedosnili svůj krásný sen až do konce, ale někdy jsme naopak rádi, že už ta noční můra skončila.

Ale někdy nás naopak sny nutí, abychom se nad nimi zamysleli, protože to není náhodou, že se nám zdají a probudíme se právě v okamžiku, kdy mělo dojít k rozluštění záhady, na kterou již dlouho hledáme odpověď, a ona stále nepřichází. Ono by to bylo hrozně jednoduché, kdyby nám to sen pěkně naservíroval, ale to bychom pořád jenom spinkali jako ta Šípková Růženka a nic bychom neprožili a nebyli také nuceni nic řešit, protože sen by to vyřešil všechno za nás. Ale nebylo by to tak trochu škoda kdybychom celý život prospali?

Ono je to vlastně dobře zařízené, alespoň nás sen nutí podívat se na problém, který odsouváme do pozadí a nechceme se s ním zabývat. Když se nad tímto nočním prožitkem zamyslíme a podíváme se na něj trochu z jiného úhlu pohledu, tak se nám podaří najít i pomoc a radu k rozluštění.

A když si nebudete vědět rady, jsme tady my, zkušené kartářky a věštkyně, které vám rády pomohou poodhalit roušku tajemství a řeknou Vám, co Vám tímto snem chtělo Vaše podvědomí říci. Sny se dají vykládat různými způsoby, například tady máme tarot snů, snáře, ale i naše zkušené věštkyně na telefonu.

Ale naopak máme tady také na druhou stranu i sny příjemné, které nás mají povzbudit na naší cestě životem. A ta mnohdy není jednoduchá. Abychom se z toho věčného shonu a starostí nezbláznili. Z práce do práce, vaření, starání se o děti, praní, uklízení atd. A tak se těšíme, jak večer ulehneme a konečně si odpočineme po tom celodenním kolotoči.

A doufáme, že se nám bude něco hezkého zdát. Po těch celodenních starostech.