KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Šárka

Šárka

906 50 20 10

Linka č. 41

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Přeji Vám krásný den,

dovolte mi, se Vám představit.

Mé jméno je Šárka, výkladu karet se věnuji od dětství, jelikož mě to k tomuto směru táhne jako magnet již od mala. S kartami jsem si hrála už jako malá, později okolo mých 12 let jsem začala karty vykládat kamarádkám od mamky a mé rodině, později i kamarádům a známým a nakonec i lidem, které vůbec neznám.

Pracuji s tarotovými kartami, andělským tarotem, napojuji se skrze křišťálovou kouli a skrze kyvadlo jsem schopná odpovědět na otázku ANO a NE, popřípadě určit blíže čas nebo období. Vyrábím různé rituální boxy přímo na míru, energetické očistné svíce a svíce se záměrem. Jsem milovnice bylinek a přírody celkově, jelikož mě k tomu vedla má babička, ale i mamka, která se taky zabývá čištěním prostorů, energetickými masážemi a vedla léčivé kruhy Ohm healing.

Pomohu Vám se vztahy, ať už řešíte milostné trojúhelníky, snažíte se o miminko nebo si jenom nejste jistí, proč jste si vybrali právě tuto partnerku nebo partnera. Odhalím Vám, co se nyní učíte ve vztahu od sebe vzájemně. Zaměřuji se také na finance a s nimi spojené investice a kariéru.

Těším se na Vás,

s láskou a pokorou Šárka.