KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Melinka

Melinka

906 50 20 10

Linka č. 09

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Jmenuji se Melinka. Jsem jasnovidka a léčitelka, pracuji s andílky přes kyvadlo. Zabývám se již tím už mnoho let. Mnoha lidem jsem pomohla, jak po zdravotní stránce, tak i v partnerství.

Ve své praxi kombinuji výklady z andělských zářijových karet. Mám dar od Ježíše, že se svojí energii dokážu odblokovat veškeré zdravotní problémy a pomocí andílku rozebrat rodinné nebo partnerské vztahy. Mám schopnosti se napojit na zesnulé duše a také s nimi komunikovat i ohledně toho, co budete potřebovat od nich vědět či zjistit, tak vám na vše odpoví.

Už jako malá jsem si prošla andělským zasvěcením díky mé babičce, po které jsem to zdědila, plus se dokáži napojit na andělskou energii s andělů. Teď s nimi profesionálně pracuji již mnoho let, používám k tomu více různých kyvadel. Po zjevení anděla jsem začala používat i andělské Tarotové karty.

Dokážu vám se vším pomoci i ohledně zakoupení majetku či pozemku i bytů, i vtom sem už mnoha lidem pomohla. Andělé Vám rádi se vším pomohou, tak jako už pomohli mnoha lidem se svojí energií, kteří mi zavolali.

Jsem tu stále pro Vás, abych vám s mými andílky v dnešní době mohla stále pomáhat.

Vaše Melinka