KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Jitřenka

Jitřenka

906 50 20 10

Linka č. 29

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Jitřenka

Je to už hodně dávno, co mne jeden životní zážitek nasměroval k ezoterice, astrologii a výkladu Tarotu. Pomohu Vám nakouknout do Vaší povahy, stejně tak mentality kolegů, příbuzných, Vašich dětí či partnera. Pokud se objeví partnerská krize, poradím Vám, v čem je problém, nebo proč Vám to skřípe v posteli.

Pokud Vás zajímá budoucnost, s velkou přesností dokážu predikovat události na mnoho let dopředu, ale i upozornit na možné hrozby, a to jak ve vztahu k Vašemu zaměstnání, financím, stejně tak dokážu odhadnout, kdy Vám bude hrozit partnerská krize, a jak všemu negativnímu předejit. Stejně tak Vám prozradím, kdy bude nejvhodnější období k početí potomka.

Ve své praxi se také zabývám i Karmou, minulými životy, a takzvanými karmickými dluhy, které se mnohdy v rodinách proplétají mnohými generacemi.

V neposlední řadě kromě jiného umím určit nejslabší orgán Vašeho těla a poradit bylinky, popřípadě i masáže, které budou tento orgán posilovat, protože pomocí prevence se lze vyhnout mnohým zdravotním problémům.

Na Vaše dotazy se těší Jitřenka