KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Galadriel

Galadriel

906 50 20 10

Linka č. 06

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Krásný den.

Všechno souvisí se vším a není výsledkem náhody, že čtete tyto řádky. Celý život mně provází esoterika. Něco mi bylo předáno generacemi, něco dáno darem. S věšteckými kartami jsem si povídala už jako dítě - zdědila jsem je a povídám si s nimi neustále. Intuice mě provázejí celým životem a mnohdy díky jejich neuposlechnutí jsem se dostala do těžkých situací, díky tomu a spoustě otázek, jsem došla k poznání, jak důležité jsou a k učení, které nikdy nekončí.

Je pro mě posláním a radostí pomáhat druhým. Jen lidská mysl si dokáže udělat z nebe - peklo a z pekla - ráj. Pokud si nevíte rady, srdce či tělo bolí a Vaše mysl neví kudy kam, či snad chcete zjistit kam Vaše, či Vašich blízkých kroky směřují a zda je jejich cesta správná (vztahy, finance, práce, zdraví), pak nebojte se pravdy!!! Pomocí karet a kyvadla Vám ji odkryji. Pravdu - takovou jaká je, i když se Vaše mysl, či city mohou bránit - pravda je jen jedna, avšak ve chvíli jejího poznání můžete události změnit či zmírnit. Protože ve chvíli, kdy tuto informaci máte, můžete s ní pracovat. Máte nezměrné možnosti cest a ty se odvíjejí od Vašich rozhodnutí. A vězte - vždy když přijdete ke křižovatce a budete opět tápat - BUDU TADY!!! S láskou, ochotou a pravdou, znovu pro Vás i s vesmírnou energii, která Vám vždy pomůže!!!

Ve svém učení jsem průběžně prošla šamanským kurzem, reiki, automatickou kresbou a mnohému jinému, jako věštba z kávové sedliny, částečně numerologii a astrologii, velmi mě oslovila metafyzika a kvantová fyzika, kameny, bylinky a já nevím co všechno. Prostě všechno souvisí se vším.

Největším přínosem mi byl však život sám a čas prožitků, kde vzdělávání prošlo procesem reality. Pomocí kyvadla, automatické kresby se zaměřím na Váš zdravotní stav a zdroj Vašich potíží, které pomocí vesmírné energie pročistíme a zbavíme bloků. Po ukončení hovoru provedu očistný rituál.

S láskou a Boží - vesmírnou energií.

Vaše Galadriel