KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Anička

Anička

906 50 20 10

Linka č. 07

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Dobrý den, jmenuji se Anička.

Karty jsou pro mě od malička pomocníci v mnoha oblastech života. Jestli se ptáte na lásku, vztahy, peníze, práci, na nečekané situace v životě, ať už se jedná o cokoliv, s pomocí karet Vám pomůžu najít správný směr, ukázat správnou cestu nebo radu přímo pro Vás.

Pracuji s Tarotem, tento výklad ukáže mnoho, i to, co možná nebudete chtít slyšet, díky němu se dokážu podívat na danou situaci a ukázat vám nejlepší směr Vaší další cesty životem.

Andělské rady nám pomůžou při problému a najít nejlepší řešení jeho uzdravení. Andělé přicházejí na pomoc vždy, když o pomoc či radu požádáme. Řeknu Vám jak správně si přát a uvidíte, že nic není nemožné. Každý z nás si zaslouží být šťastný a je jen na každém, jestli štěstí do svého života pustí. Pojďte se mít hezky s mojí pomocí.

Pomáhám lidem několik let. Dostala jsem do vínku dar a chci se podělit o to nejlepší, co Vám z mého daru můžu předat jako poselství, radu, inspiraci a pomoc.

V životě není nic náhoda, vše má svůj důvod. Pokud se rozhodnete pro mne, osud Vás ke mně nedovede náhodou, ale spojí naše cesty právě proto, že moji pomoc potřebujete.

Těším se na každou společnou chvilku.

S láskou v srdci Vaše Anička