KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Amanda

Amanda

906 50 20 10

Linka č. 05

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Popis, o mě.

Jsem Vaším průvodkyní Vašeho života, duchovní rádce, prostředník a brána, která vede do universa. Mým životním posláním je pomáhat lidem v jejich těžkých životních situacích. Přišla jsem na tento svět, abych pomáhala druhým. Jsem pro to zrozena a mám radost, když se to daří. S těmito vlohy jsem se narodila, kdy už moji rodiče měli neskutečné a fascinující vlohy a schopnosti, byli silně intuitivní, stejně jako moje babička, která mě mnohému naučila a předala mi informace a zkušenosti, které se nedají vyčíst ani naučit, za což jí nesmírně děkuji. V dětství na mě měla velký vliv paní jménem Hermiona, což mi dnes připomíná postavu ze známé pohádky Harryho Pottra.

Používané metody a techniky.

  • Výklad vlastnoručně vyrobených tarotových karet
  • Výklad snů
  • Siderické kyvadlo
  • Automatická a intuitivní kresba
  • Vesmírná energie
  • Jasnozřivost
  • Čakry

Používám vlastnoručně vyrobené karty, které jsou v souladu se mnou, a tedy i Vámi, protože zde nejsou žádné cizí, převzaté energie, o to je v nich větší síla a energie.

Pomocí řeči symbolů tarotu, siderického kyvadla, automatické, intuitivní kresby dokážu otevřít univerzální vědomí. Pracuji také s minerály a nerosty a doporučím Vám ten vhodný pro Vás, který bude sloužit jako Vaše ochrana a bude Vás nabíjet pozitivně a energeticky, protože mají obrovskou sílu, moc, vibrují na úrovni emoční, duchovní a fyzické. Planeta Země nám nabízí své dary v těchto podobách, proto je dobré je využívat ku prospěchu věci a také k harmonizaci čaker a odstranění bloků.

Pomůžu Vám odvrátit negativní energie, které kolem Vás jsou, a to i na dálku po telefonu.

S čím pracuji a co nabízím.

Se všemi tématy a oblastmi, co život nabízí a řeší.  Zajímá Vás, proč se stalo to či ono? Co znamenají Vaše sny? Neváhejte vytočit mé číslo a já to prozradím! Pomohu Vám změnit Váš život k lepšímu. Dokážu nahlédnout do budoucnosti i minulosti, do jakékoliv oblasti Vašeho života. Pomohu a poradím Vám v oblasti partnerství, manželství, životních krizí, financí, zaměstnání, kariéry, citů, rozhodování a harmonizaci Vašeho života. Řeknu Vám, jaké máte vlohy, dispozice a perspektivu k vytvoření úspěšného života a nalezení skutečného štěstí.

Pokud chcete znát svoji budoucnost, pokud nevíte, jak se správně rozhodnout, pak jsem tu právě pro Vás. Poradím každému, kdo se nebojí se zeptat. Dokážu se na Vás napojit, společně se podíváme na Vaši životní situaci a najdeme společně řešení i pomoc. Jestliže se cítíte vyčerpaní, unavení a toužíte změnit svůj život k lepšímu, pak jsem tu právě pro Vás! Každý z nás má právo na lásku, štěstí a harmonický život, ale ne každý ví, jak to může získat, a přitom je to tak snadné, když víme, jak na to.

Pokud potřebujete získat odpovědi, poradit se nebo si možná jen s někým popovídat, jsem tu pro Vás. Jsem tu jako veliká podpora pro Vaše problémy. Napojím se na Vaši duši a odhalím skutečnou příčinu problému a jádro věci, které Vás trápí a sužuje.

Pomohu Vám s rozhodováním, řeknu Vám najdu směr, kudy se máte vydat. Osud je nám z části předurčen, ale přesto ho můžeme změnit, když víme jak. Můj přístup k Vám je velmi laskavý, s hlubokou dávkou porozumění. Pomohu Vám zvítězit nad trablemi, nesnázemi a osudem, nad vším, co Vás blokuje, trápí, sužuje anebo dokonce stahuje do propasti. Každá situace má řešení a vše se dá zvládnout, když víte jak. Pomohu Vám otevřít cestu a dveře do nového, krásnějšího a zábavnějšího života a do perspektivního vztahu.

Já věřím, protože jsem sama součástí světa, ve kterém žijeme, a ve kterém má každý člověk poslání.

Pokud jsme Vás oslovila a máte pocit, že právě Vám mohu pomoci, nebojte se vytočit právě mě a já udělám vše pro to, abych Vám pomohla. Budu Vaší přítelkyní, kamarádkou, rádkyní a kartářkou na telefonu, které můžete věřit a svěřit se naprosto se vším. Vaši důvěru nezklamu. Na Vaše otázky odpovím pomocí napojení se na vesmírnou energii, která je nekonečná a všeobjímající.

Zavolejte mi a já Vám ráda pomůžu s jakoukoliv životní situací, jsem tu pro Vás!

Kartářka Amanda