KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Výklad andělských karet

Položme si otázku: co vlastně jsou Andělské karty? Odpověď je jednoduchá. Každý z nás má anděla strážného s anděly a ti nad námi bdí. Fyzicky však andělé nejsou mezi námi, jsou přítomni v astrální sféře a jsou připraveni ochotně pomoci každému, kdo poprosí o jejich pomoc. A právě Andělské karty jsou jedním ze způsobů kontaktu s těmito anděly. Andělské karty jsou vlastně spojovacím článkem mezi duchovní sférou andělů a Vámi.

Výklad Andělských karet Vám usnadní zodpovězení spousty otázek, usnadní Vám pochopení různých životních situací, usnadní Vám pochopení proč se děje to či ono. A nemusí se jednat jenom o zdraví Vaše nebo někoho blízkého, o lásku, úspěchy, zaměstnání, vztahy, o rodinu ale například i o Vaše sebezdokonalování nebo duševní rozvoj. Využijte Andělské karty jako pevné spojení se světem andělů a jejich ochranou. Je možné, že právě Andělské karty dají Vašemu životu ten správný směr a tím vyřeší některé Vaše problémy nebo pochybnosti o správnosti Vašich životních kroků.

Pokud stále váháte, rada je jediná: alespoň to zkuste. Slovy jedné z našich kartářek: Vašim prvním krokem k sebezdokonalení bude velmi těžký úkol - přemoci se a zkusit to. Pročistíte si mysl, uvolníte se. Andělská energie, která proudí skrze Andělské karty, pomůže na cestě k vyřešení Vašeho problému a pochopení sebe sama. Věřte, že každodenní andělské spojení mění život! Proto je důležité prohloubit spojení s anděly. Začněte s nimi pracovat a brzy pocítíte, jak Vás obklopuje silná andělská energie. Oslovte některou z našich kartářek a ponořte se do tajů Andělských karet a tajemného světa andělů.