KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Věštírna

Není kartářka jako kartářka. Některé věci občas nejdou vysvětlit zdravým rozumem. Párkrát se mi to již v životě stalo, dodnes to nechápu, nedokážu to vysvětlit a naskakuje mi husí kůže, když si na to vzpomenu. Proto věřím, že mezi námi žijí lidé, kteří mají obdivuhodnou schopnost vnímání, cítí nebo vidí věcí, které ostatní nevnímají.

Jenže nikdy jsem nebyl u kartářky, ještě nikdy jsem nechtěl řešit svou budoucnost, ještě nikdy jsem se necítil tak zmatený a nevěděl jak dál. Můžu z vlastní zkušenosti říct, že jsem měl na kartářky v podstatě podobný názor jako většina z vás. A to názor negativní. Až do této chvíle, kdy jsem začal řešit věci okolo mé osoby. Není důležité jaké, důležité je, že jsem je začal řešit, že jsem se rozhodl včas.

A znáte to. Ten poradí to, ten zase ono. Co si z toho vybrat, jak se správně nasměrovat, udělám ten správný krok? Až mi jeden kamarád povídá: "Víš ty co? Nech si moderně poradit od kartářky po telefonu." a rozesmál se na celé kolo. V tu chvíli mě zamrazilo a musel jsem se zhluboka nadechnout. To si dělá legraci? "Ne, ne, ne, já to myslím vážně, vem telefon a zavolej." a smál se dál. Jenže to by nebyl on, kdyby tuto situaci neproměnil v radu nad zlato. Když se uklidnil, vysvětlil mi co a jak. Je to vlastně věštírna po telefonu, nemusíš nikam chodit, nemusíš se objednávat. Pěkně si provoň byt, pusť si tichou hudbu a ptej se.

Nebudu to protahovat. Zavolal jsem a nevěřil svým uším, jak někdo může mít takový dar. Vše co paní kartářka řekla, byla pravda. O rodině, o přítelkyni, o práci… Slyšel jsem vše o minulosti, přítomnosti a o budoucnosti, kterou mám před sebou. Telefon jsem pokládal a znovu mě naskočila husí kůže, protože minulost i přítomnost seděla naprosto přesně, ale i věci, které nikdo neví a nikomu jsem je nikdy neřekl. U budoucnosti jsem si myslel, že se musí mýlit a časem jsem na to zapomněl. Když se to potom začalo plnit, tak jsem si na paní kartářku vzpomněl. Její předpověď sedla přesně…

Dnes mám již za sebou rozcestí, ze kterého jsem díky věštírně po telefonu vykročil po správné cestě tou správnou nohou.

Viktor