KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Věštba z karet

Co je nejdůležitější, je přijmout fakt, že není žádná karta pozitivní, nebo negativní. Každá má obě polohy, tak jako vše v životě. Kladnou i zápornou funkci se musíme naučit vidět hned na začátku, abychom sami sebe neomezili do nějakého škatulkování karet na špatné a dobré. Např. Síla, „dobrá" je v tom, že nám pomáhá něčeho dosáhnout, díky ní se můžeme cítit připraveni, a "špatná" je v tom, že může znamenat přílišné chtění, tvrdohlavost, zahledění sám do sebe, protlačit něco za každou cenu, a to bývá mnohdy na škodu. Takto lze vnímat všechny karty, nehledě na to, že vám budou vycházet v mnohých kombinacích, kde tzv. dobrá karta může znamenat okamžitě problém, ale to vše přijde až s praxí. Stejně jako existuje řada druhů karet, existuje mnoho způsobů, jak probíhá věštba z karet. Lidé, kteří se věštbou z karet zabývají delší dobu, si většinou postupně vyberou způsob, který jim vyhovuje, nebo si vytvoří vlastní metodu.

Pamatujte si, že rituál, čili postup jak budete karty míchat, kterou rukou budete snímat, budete-li, záleží jen a jen na vás. Jedno je ale důležité, nikdy byste neměli toto měnit ani zpochybňovat, aby to nepřestalo fungovat. Důvěra vaše ke kartám i karet k vám opravdu funguje. Je to stejné i s mincí, jestli je obrázek - panna- ano, vždy vám padne podle osudu ano. Nesmíte to měnit podle nálad, to si raději nehažte ničím.

 

Věštba z karet a prastaré moudro

 

Pustíte-li se do věštby z karet, mějte na paměti, prastaré pravidlo Magie: "To co uděláte, se Vám dvojnásobně vrátí. " To není výmysl, ale prastará zkušenost. Dávejte vždy více, než berete.

Problém při věštbě z karet může vzniknout tím, že můžeme věštbu ovlivnit. Kdo si ověří, že mu karty říkají to, co chceme slyšet, ne správný výsledek, je dobré, aby první otázka byla: Jak si to přeji, aby to dopadlo a až po té: Jak to dopadne? Někdo zase nemusí být s výsledkem věštby spokojen a může zkoušet štěstí znova a i zde hrozí, že nám až na podruhé karty ukáží, co si přejeme (pokud jsme nebyli spokojeni z předchozí věštbou a s novou věštbou ano). V případech, kdy si můžeme myslet, že výsledek ovlivníme (to hrozí vždy, když je proveden výklad z karet někomu nám blízkému, komu kladný výsledek přejeme), je dobré nechat jemu vytáhnout karty. Pokud táhneme více karet, není dobré dopředu vědět, jaké karty táhneme, proto karty obracíme, až když jsou vyloženy všechny, protože pokud uvidíme, že táhneme špatné karty, můžeme ovlivnit tah dalších karet.

Je dobré si dát předem otázku, zda to a to umím, mohou v tento okamžik, atd. a vyložit karty před vlastní věštbou z karet na tuto otázku.