KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Svěcená voda

Svěcenou vodu používáme v magii, k ochraně svého domova a před negativními vlivy či duchy. Protože se nám množí dotazy, kde či jak takovou vodu získat, dáme vám návod na vytvoření svého rituálu.

Když přichází noc nového měsíce, naplníme na podlaze v kleče misku vodou. Do vody vložíme ukazovák a představíme si jasné bílé světlo proudící shora na temeno naší hlavy. Vnímáme, jak prochází celým naším tělem do ruky, veškerou energii soustředíme a pošleme ji po paži dolů do prstu ponořeného ve vodě. Pokud zavřeme oči, lépe se soustředíme. Až budeme mít dojem, že jsme převedli veškerou energii do vody, držíme v ní stále prst a proneseme: „Zaměřuji svou energii do vody za pomoci sil Boha, aby byla čistá a jasná jako moje láska k Pánu.“ Načež vezmeme lžičku mořské soli a nasypeme ji do vody. Tu zamícháme devětkrát prstem ve směru hodinových ručiček a třikrát proneseme: „Sůl je život. Zde je život, posvátný a nový, bez sváru.“ Tím je posvěcená voda hotova.

K výrobě posvěcené vody ale můžeme zvolit i jiný způsob. Nejdříve vložíme hrstku mořské soli do dokonale čisté sklenice nebo porcelánového šálku, doplníme vodou. Uděláme znamení kříže, proneseme modlitbu, na konci které řekneme tato slova: „Nechť se tato nebeská sůl a voda harmonicky spojí ve jménu Všemocného boha.“
(toh)