KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Příběhy kartářky Alenky


Kartářka AlenkaPřed pár dny mě volala paní Silva, která má velkou starost o svou 17 letou dceru. Začala se toulat, zanedbává školu a matka má strach, že bere drogy. Karty nám ale ukázaly, že za jejím chováním je nějaký muž, dokonce tam je nějaké sexuální obtěžování a strach. Matka mi vysvětlila, že má asi půl roku nového přítele, ale ten se chová k dceři velmi hezky. Ale karty ukazovaly na problém s ním. Požádala jsem ji tedy, pokud bude chtít, ať mě dcera zavolá.
Ta se po pár hodinách ozvala a první na mě křičela, co že to matce povídám. Až po nějaké chvíli přiznala, že se k ní přítel snaží chovat velmi intimně a ona má strach. Poprosila jsem ji, ať se matce svěří.
Už se více neozvaly. Karty ukazují jejich budoucnost. Nedůvěra matky, vzájemné odcizení a odchod dcery z domova. Rozpad partnerství paní Silvy a to kvůli nevěrám jejího přítele a jeho náklonosti k velmi mladým ženám.
Každý může svou budoucnost ovlivnit nebo úplně změnit, někdy se nám ale do toho nechce.
Pokud vytočíte mé číslo, musím Vám někdy říkat i tu nepříjemnou pravdu. Budu se Vám však s pomocí mých tarotových karet snažit ukázat tu cestu, kterou máte jít. Od toho tu jsem, abych Vám řekla, jak bude vypadat vaše cesta - ať už se dáte nalevo nebo napravo - pokud to opravdu budete chtít vědět.


Nevěra 1
Někdy je výklad z karet velmi bolestivý a věřte, že vše prožívám s Vámi, protože i já jsem poznala, jak se opravdu cítíte na vlastní kůži.
Volala mě paní Hanka a měla podezření, že je jí manžel nevěrný. Pokud tento pocit máte, na devadesát procent se nevěra potvrdí a tak to bylo i u téhle ženy. Karty ukázaly, že žena, jenž manžela uchvátila, je jeho spolupracovnice a popsaly ženu, jenž paní Hanka okamžitě poznala. Zároveň ji však varovaly před ukvapeným jednáním, protože by manžel okamžitě k této ženě odešel a začal s ní nový život. Naopak doporučovaly vyčkat a udělat rituál Prozření, díky jemuž Hančin muž uvidí pravou tvář milenky. Po pár dnech Hanka opět volala a radovala se, že hovory s milenkou ustávají a manžel se zdržuje více doma. Viděly jsme však, že ho spolupracovnice stále uhání a proto jsme provedli rituál Návrat k rodině, který měl vrátit mužovo srdce tam, kam patří. Trvalo to pár týdnů, než se Hanka znovu ozvala, ale byla šťastná a spokojená, manžel jí znovu projevuje lásku, dokonce byli spolu na dovolené a vše je opět tak, jak má být. Když jsme se pak podívaly do budoucnosti, viděly jsme, že manžel opravdu vše s milenkou skončil a ani do budoucna už v životě jinou ženu nemá.
Toto je příběh se šťastným koncem. Odhalily jsme milenku a rituály byly kartami a osudem povoleny. Někdy to však nejde a i takový příběh Vám napíšu.


Nevěra 2
Slečna Iveta byla velmi nešťastná. Její přítel si našel milenku, a protože měli spolu dvě děti, byla připravena mu odpustit a prosila mě, jestli jí neudělám nějaký rituál, aby se k ní partner vrátil. Karty nám ale ukázaly, že tato milenka nebyla první, kterou partner měl. Za jejich společný život jich měl nejméně pět, ale tato byla vytrvalá a partnera prostě uhnala. Dále nám karty ukázaly, že i pokud by se muž vrátil, bude ve svých nevěrách pokračovat a Iveta s ním bude nešťastná a to i přesto, že ji má rád a vždy se k ní vrátí. Bylo těžké tohle Ivetě říci a ona se s tím nemohla vyrovnat. Když znovu telefonovala, zjistily jsme, že se kolem ní pohybuje muž, jemuž se velmi líbí a z hlediska numerologie i karet je pro ni ten pravý. Přestože o něm Iveta nechtěla ani slyšet, poprosila jsem ji, ať mu dá nějakou šanci.
Volala mě znovu asi za 2 měsíce, zamilovaná a šťastná, plánovala život s tímto novým mužem a těšila se znovu z každého dne. Její, teď již bývalý partner, od milenky odešel opět kvůli jiné ženě a často volal Ivetě a prosil, ať se vrátí. Ta ale již věděla, že se v něm spletla a že to opravdu není ten pravý muž pro ni.
Někdy stojí opravdu za to kartám naslouchat a dát se jinou cestou. Není jednoduché uvěřit mým slovům a život změnit, ale věřte, že budete spokojeni a za nějaký čas zjistíte, jak snadné je být šťastná.


MILENEC
Někdy je všechno jinak, než vypadá. Paní Jana volala a prosila o radu. Už rok má milence, plánují společnou budoucnost a chtěla vědět, jak zprávu o rozvodu přijme její manžel. Mě karty ukazovaly, že ji manžel velmi miluje, ale pokud se dozví o nevěře, bude s rozvodem souhlasit. Milence však ukazovaly jako podvodníka, kterému jde jen o peníze a sám má vedle ní ještě milenku jako zálohu, kdyby to s ní nevyšlo.
Paní Jana samozřejmě nechtěla uvěřit a milence bránila. Poradila jsem jí tedy, ať mu přestane cokoliv kupovat a platit víkendy na horách, kde se setkávají a ať mu také řekne, že manžel se s ní rozvede, ale nechá ji pouze auto a malou hotovost.
Dopadlo to tak, jak nám opravdu karty říkaly - do měsíce se s ní milenec rozešel a po dalších dvou měsících se oženil s jinou ženou.
Mrzí mě, že jsem opět musela oznamovat špatnou zprávu, ale pokud by mě paní Jana nezavolala, tak by sice prožila dva pěkné roky s tím, do koho se zamilovala, ale i on by ji po té opustil. Tak zůstala s manželem, jenž ji miloval a ke kterému si i ona našla znovu cestu…