KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Nabídka od našich kartářek pro Vás...

.


Rituál: Odstranění překážek dělán třemi kartářkami zároveň.

Pavlína --  Lejla --  Jana

RituálRituálRituál


V neděli v 17:30 hod. budu vykonávat obřad - rituál, který:Věštírna výklad karet kartářky

 • pro vztahy..získání vztahu..upevnění vztahu..odloučení vztahu, který již nefunguje a vyhořel a vychladl
 • pomáhá nalézt sebedůvěru
 • zvyšuje stabilitu v rodině
 • zvyšuje stabilitu v zaměstnání
 • zamezí vlivu osob, kteří vám ztrpčují život
 • ochrana zdraví
 • získání síly na realizaci vlastních nápadů, financí a klidu v životě….

Informace o obřadu u kartářky Jany linka 02

Věštírna výklad karet kartářkyVěštírna výklad karet kartářkyVěštírna výklad karet kartářky


Věštírna výklad karet kartářkyMáte neustále pocit, že se Vám nedaří? Že nemůžete dosáhnout svého cíle a stále před Vámi stojí nějaké bariéry? Že sen, který máte již dlouho se ne a ne splnit, přitom pro to, aby byl dosažen, děláte maximum? Někdy stačí jen málo, aby člověk hradby, které mu brání ke splněným přáním, zbořil. Naše kartářka, vědma, zaříkávačka a bohyně Lejla je schopná ušít obřad i zaříkání na míru každému a na každý konkrétní problém. Zabývá se ryze přírodními metodami, spojením živlů, energie a své vlastní síly k tomu, aby při svých obřadech, svíčkových zaříkáních, zbavování kletby, uřknutí, negativních vlivů nebo energií a přitom ve svých výkladech neporušila tok osudu, ale soustředí se na to, aby vše, co brání, bylo odstraněno, a vše co chránit má, chránilo. Využívá magii tarotu, přírodní magii, kterou se zabývaly vědmy a bohyně již v dávných dobách, využívá i moderní- pro většinu z nás velmi netradiční magii jiných druhů karet, spojenou s barvami, bylinami a kameny… Máte-li pocit, že jste v bezvýchodné situaci, zavolejte naší Lejle, protože na každou situaci, kterou procházíte, se najde řešení. Je důležité vědět, co a jaký problém se řeší, protože na každý problém je jiný čas, postavení luny a rozhoduje i barva svíček… Dbejte na to, že nic nejde hned, ale je k tomu určený čas…

Věštírna výklad karet kartářkyVěštírna výklad karet kartářky

 

 

 

 

 

 

 

 


RITUÁLY NA NOVÉ POČÁTKY - NOVOLUNÍ V RYBÁCH

Rituály provádí kartářka Galadriel - linka č. 03. Stačí zavolat, říci jméno a datum narození a co nového chcete do života přitáhnout, podpořit nebo se hnout z místa, na kterém delší dobu setrváváte. Je velmi důležité, abyste o svém přání byli přesvědčeni a abyste měli konkrétní představu o tom, jak bude vypadat to, co si přejete!!!  Je to den, kdy se budou plnit přání a vize!!!

Toužíte

 • začít znovu naplno žít a věřit??
 • po harmonii vztahu??
 • po novém domově??
 • po nové práci??
 • po novém podnikatelském záměru??

pak zavolejte!!!

RITUÁLY NA NOVÉ POČÁTKY - NOVOLUNÍ V RYBÁCHStejně jako odešla zima a tma, tak odejdou chmury a stejně jako jaro, vneseme do našich životů slunce, radost, život.


Jako když vzejde ze semínka krásná květina!!!


A teď ji spolu zasadíme.


Kartářka Galadriel - linka č. 03


Další skvělé kartářky najdete zde:

Věštírna ISIS

 

 

Věštírna ISIS

 


Kartářka LejlaMáte starosti, jste ve finanční tísni, chybí vám láska, sebevědomí, nebo máte v hlavě zmatek? Připojte se pravidelně při každém úplňku k magickému rituálu svíček, který bude provázený kouzelnými zaříkadly.

Co k tomu potřebujete? Pouze svíčku v barvě, která k danému problému naleží, nejlépe čajovou, abyste u ní neseděli týden. Svíčku zapálíte v daný den po 19:00 hodině, plamínku svěříte své přání a já se postarám o to, aby bylo splněno. Jen malé upozornění pro ty, kteří si chtějí přičarovat lásku konkrétního člověka. Dobře si rozmyslete, jestli o to ten člověk stojí a jestli nemá jiného partnera, v tomhle případě by se Vám mohlo Vaše přání hezky vymstít. Svíčku nesfoukávejte, nechejte ji dohořet. Pokud to není možné, zhasněte ji kouskem alobalu, nebo kamínkem a druhý den znovu zapalte ve stejnou dobu. Opakujte tak dlouho, dokud svíčka úplně nevyhoří. A pamatujte, je to práce s otevřeným ohněm, buďte opatrní, kdo má svícen, nebo lucerničku má vyhráno.

Magický rituálMagický rituál

A jakou barvu si vlastně vybrat?

 • Červená - je na růst a energie, prosazování cílů, vítězství ve sporech, záměry v oblasti sexuality a lásky
 • Oranžová - je na posílení vůle a radosti ze života, sebedůvěry, dosahování úspěchů ve smyslu potvrzení vlastní síly a osobnosti
 • Žlutá - je na zlepšení nálady, podporování projektů, jež souvisí s intelektem, duchem a komunikací
 • Zelená - je na nový začátek, hmotný zisk, bohatství, uzdravení po nemoci a dosažení klidu v duši
 • Růžová - je na prohloubení, zachování pocitů lásky, přátelství, vymanění z jednotvárnosti
 • Modrá - je na podporu osobního růstu, zmírnění vášně, hledání spravedlnosti ve sporných případech
 • Fialová - je na podporu duchovního hledání, pokroky při meditaci
 • Černá - je na podporu důstojnosti, vážnosti a zbavení se pout
 • Bílá - je na očistu při pocitech pošpinění, vyjasnění zmatků, vykoupení při pocitech viny a selhání, dosažení vnitřního klidu

Pokud jste si vše řádně rozmysleli a vybrali si, stačí mi zavolat jméno a barvu svíčky -

Lejla - kartářka věštírny Isis


Rituál nalezení opravdové láskyKaždý měsíc při úplňku v 18:00 hod. budu dělat rituál nalezení opravdové lásky. Tímto rituálem nejdříve otevřu Vaše srdce a mysl, aby se mohly propojit s vibracemi lásky a tím by se měla otevřít cesta k partnerskému vztahu. Tento rituál je zcela zdarma. Připojit se k němu může každý a udělá to tím, že si v 18:00 hod. zapálí jednu svíci v barvách buď růžové nebo zelené či modré, čajové jsou nejlepší. Tentokrát nedoporučuji nahrazovat bílou. Nemusíte mi volat, že ho chcete, stačí se jen v určený den připojit zapálenou svíčkou.

Vaše kartářka Pavlína


Kartářka Pavlína

Kartářka Pavlína každému, kdo ji zavolá, po ukončení hovoru odblokuje člověka, odstraní negativum a dodá pozitivní energii.

Pro velký zájem budu opět v den úplňku dělat dračí rituály bílé magie, tentokrát si každý klient může sám zvolit rituály, které potřebuje.

Zde uvádím 5 rituálů pro větší výběr:

1. Jestli ve vašem životě něco stagnuje, tak to uvedeme do pohybu… uvedení věcí do pohybu
2. Máte smůlu? Tak ji obrátíme ve štěstí… obrat ve štěstí
3. Toužíte po lásce a stále nemáte štěstí?… nalezení opravdové lásky
4. Stojíte na křižovatce a nevíte jak nebo kudy dál?… rozhodování
5. Nemůžete najít tu správnou práci?… získání dobrého zaměstnání

Zdraví vás vaše Pavlína


Kartářka Jana GabrielZ úcty ke svým klientům provádím během hovoru pomocí kamenů otevírání čaker, pomocí run druidských i andělských odbourání negací kolem Vás. Po ukončení hovoru u každého volajícího provádím rituál na zlepšení citových, finančních a pracovních záležitostí.

Vaše Magika Jana


Kartářka AlenkaCOKOLIV SI PŘEJETE, POMŮŽU VÁM DO ŽIVOTA PŘITÁHNOUT.
Někdy máte pocit, že vám v životě něco chybí - láska, peníze, štěstí a celý život Vás provází jen smůla. Svádíte to na všechny kolem sebe anebo jen nevíte proč se tak děje. Může to být z různých důvodů - záležitost minulých životů, karmické zatížení nebo vše svým jednáním od sebe odháníte. Pokud opravdu chcete tuto situaci změnit, můžeme společně vše změnit. Zjistíme proč se toto děje a řeknu vám, co máte udělat proto, abyste byli opravdu v životě spokojeni. Věřte, že vše na co si vzpomenete lze do života přitáhnout a já Vám ráda poradím, co pro to udělat.

Vaše kartářka Alenka


Foto z trojrituálu kartářky Pavlíny

Foto z trojrituálu kartářky Pavlíny Foto z trojrituálu kartářky Pavlíny

 


Další skvělé kartářky najdete zde:

Věštírna ISIS

 

 

Věštírna ISIS

 


.