KOMETO.CZ - cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu
Mám zájem

Kartářky on-line

Další kartářky z ISIS

Muž ve znamení

Milé ženy, denně s Vámi řeším partnerské vztahy, je to pro mnohé z nás opravdu kolikrát velké a složité téma, proto se Vám každý měsíc budu snažit objasnit každé znamení, týkající se muže. Věřte, že je to mnohdy i o našem přístupu k nim. I tyto poznatky můžete použít jako prevenci toho, co Vás bude čekat v soužití s tímto člověkem - ráda situaci s vámi rozeberu a budeme hledat společně cestu. Těším se na vás s láskou a upřímností. Vaše Iva.

Muž ve znamení Kozoroha

Vše, co budete od něho potřebovat, bude se zpožděním a pomalejší, ale vždy dokonale promyšlené a i také nečekejte velké projevy citů. Bude se chovat vážněji, seriózně, bez velkých projevů citů a vášní. Dále pozor na nátlak a manipulaci, nikdy se mu moc sebejistě neprojevujte, protože on k Vám sám musí najít cestu, aby se Vám i vzácně citově otevřel. Snažte se být finančně nezávislá a hodně s ním komunikujte o práci, kariéře a problémech - to ocení. Rád a vždy ocení doma klid, pohodu a rodinné zázemí - to on potřebuje pro další svoji osobní seberealizaci. Musí z Vás cítit upřímnost a vyrovnanost, to vždy ocení - i to je pro něho velice podstatné!!! Ale vždy mu musíte zanechat ten pocit, že on je tou hlavou rodiny - on se k tomu bude určitě snažit a stavět zodpovědně, ale také potřebuje cítit, že si ho vážíte a ceníte, tím Vám bude více důvěřovat a bude vděčný a šťastný, že se mu podařilo vytvořit kvalitní zázemí. Stabilita a jistota je mu nadevše - bohužel na úkor citů, s tím musíte počítat.

Muž ve znamení Střelce

Tento muž se nesmí hlavně nudit, potřebuje optimistickou a nadšenou partnerku, stálou motivaci, akci - nesmíte mu zevšednit. Dále musíte hlavně respektovat jeho potřebu svobody a osobního prostoru, ocení samostatnou a akční partnerku, nesmí ho omezovat a svazovat. Bohužel bývá tato povaha přelétavá, i při té největší toleranci. On více, nežli pevný vztah, vyhledává přátelství. Neplatí na něj emoční výlevy, vydírání… Nesmíte stále opomínat, že má strach se vázat, aby nepřišel o svůj, zážitek, sen nebo cíl. On je totiž hlavně lovec a svůdník - baví ho hlavně zábava a hra - povinnosti odsouvá. Nesnese poučování a pravidla - vše, co ho omezuje a nutí dělat něco jiného, než chcete vy. Žena pro něho, musí být maximálně zajímavá, on bývá dost upřímný, až někdy to může zabolet. Také často bývá velkým obhájcem pravdy a spravedlnosti. Nadevše miluje společenský a dobrodružný život, a v tomto potřebuje podobnou partnerku - sdílet společné zájmy, jinak vztah nemá šanci na přežití, je to pro něho velice důležité. Čím, více tolerance, volnosti a lásky mu dáte, tím úspěšnější může být Váš vztah.

Muž ve znamení Štíra

Čeká Vás láska naplno, bez podmínek - Váš tlak může vyvolat pouze protitlak a on zásadně udělá přesný opak toho, co byste po něm chtěla. Názory druhých ho moc nezajímají. Moc mu nedávejte najevo svoji nezávislost - dokáže být v tomto netolerantní, on hlavně ocení originalitu a skutečnou vnitřní energii a sílu. On potřebuje mít vedle sebe opravdovou osobnost - ženu, která bude vnímavá a citlivá hlavně k jeho potřebám. On své emoce dokáže kontrolovat navenek, ale uvnitř je žhavý - málokdy dá najevo, co se skutečně v něm děje. Musí stále cítit emoce a to, že je stále milován, o citech a pocitech se bude odmítat bavit. Musíte se mu naučit rozumět, nebojovat s ním, protože on nikdy nepřizná, že udělal chybu. Dokáže být dobrý hráč, nekompromisní a není dobré si s ním moc zahrávat. Každý střed s ním máte dopředu prohraný, doloží vždy spoustu argumentů, sám nikdy bohužel chybu nepřizná. Může být mstivý, žárlivý, majetnický a nevěru neodpouští, ale on si může dovolit mnohé. Vy budete muset být velice tolerantní a mnoho věcí přehlížet a nezkoumat, pokud bude spokojen, tak umí ve vztahu dobře fungovat, ale vždy ho bude lákat poznání a vášeň, má v sobě zakódovaného lovce. Jeho humor nesmíte brát moc vážně a osobně, pokud budete k němu Vy upřímná, dokáže se i on otevřít, pozor je velice intuitivní a dost věci prokoukne a vycítí. Nic si nevynucujte, musíte působit sebejistě, to na něj působí.  Je to vztah o toleranci a mnohých ústupcích, bohužel jen z Vaší strany, s tím musíte počítat. Pokud jste dost citlivá, žárlivá a berete si vše moc osobně, tak bych Vám tento vztah nedoporučovala, protože pro Vás může být dost skličující a deprimující.

Muž ve znamení Vah

S tímto mužem bude život jak na houpačce. Vy budete muset být ten stabilní článek vztahu. Nesnese a těžko zvládá více problémů najednou. Pro svoji vnitřní vyrovnanost potřebuje klidné rodinné a i útulné zázemí, kam se bude rád vracet a i tak trochu unikat z vnějšího světa. Vždy potřebuje mít svoji vnitřní jistotu, aby byl vyrovnaný a celkově v pohodě. Je esteticky a romanticky založený, může mu déle trvat, než najde tu pravou lásku a když ji opravdu najde a bude spokojen, tak umí upřímně milovat. Potřebuje stále cítit zájem a příjemné a krásné zázemí. Žárlivé scény, citové vydírání a ultimáta u něj opravdu neplatí, spíše naopak. V jeho očích musíte být stále přitažlivá a krásna, je to pro něho velice důležité, dost to vnímá a řeší. Vy musíte počítat s tím, že hlavní rozhodování a aktivity ve vztahu budou na vás. On je spolehlivý, ale rozhodnutí a zásadní záležitosti vám rád přenechá. Pokud si takového muže vyberete, musíte být hlavně trpělivá, konflikty které budete řešit společně, ukáží sílu a kvalitu vašeho vztahu - vzájemné uspokojení, pocit bezpečí a úctu. Určitě je rodinný typ s velkým srdcem a kvalitním vztahem k dětem, jen se to s ním musí umět…

Muž ve znamení Panny

Tento muž stojí dost pevně nohama na zemi, nebude mu cizí práce v domácnosti - přerovnat lednici, udělat nákup a i uklidit. Ale jeho dost negativní stránkou bude konzervatismus, pohodlnost, nepřizpůsobivost, dále většinou tito zrozenci bojují se sebevědomím, ale zase budou cílevědomí. Bohužel nemůžete od něj čekat výlevy citů, projevy lásky a komunikační otevřenost. Emoce jsou dost hluboce skryté a uzavřené. Neumí se projevovat, jeho povahová stránka je založena více rozumově, než emočně. Dost působí vážně, nepřístupně a i celkově bez humoru, hodně v jeho životě budou hrát roli zásady, pravidla a kritičnost všeho druhu. On není bezcitný, ale vždy bude pouze převládat opatrnost a preciznost. Pro svůj vnitřní klid, potřebuje mít ve všem ihned jasno, on sám bude mít vše do detailů promyšleno. Dobře a zodpovědně povede finance v rodině, a nikdy nebude zbytečně riskovat. Kritizovat druhé, to určitě dobře ovládá, ale tím více hůře snáší kritiku na sebe. Musíte na něj velice opatrně - nechat ho vše svým tempem promyslet, pak čekat na verdikt. Dobré je s ním o všem otevřeně komunikovat, snažit se mu více přiblížit a i pomoci mu s citovým otevřením. Pokud chcete opravdu spolehlivého a pracovitého muže, je to správná volba, ale bohužel na úkor emoční stránky - nečekejte od něho velkou vášeň a citovou otevřenost. Možná bude ve vztahu, ale od rodiny bez rozmyslu neodchází.

Muž ve znamení Lva

S tímto typem muže Vás čeká dramaticko - romantický život. Především bude potřebovat vedle sebe atraktivní a ambiciózní ženu, která bude o sebe dost dbát, tím bude ideálním doplňkem. Bude potřebovat přemíru obdivu a chvály. Nic u něho nepodceňujte, vždy se může zachovat dost nečekaně. Nezapomínejte na svoji hrdost  a jedinečnost - udržujte si zdravé sebevědomí, nenechte se potlačit!!! Bude velice společenský, za každou cenu v tomto s ním musíte držet krok - nepřizpůsobivost v této oblasti by špatně snášel. On podvědomě bude toužit po skutečné partnerce, se kterou vytvoří rovnocenný vztah, ale nesnese boje o nadvládu. Vždy bude muset mít pocit, že vládne a velí on, zde nemáte šanci uspět. Bude vyžadovat oddanost, věrnost, ale bohužel, od něj toto na 100% očekávat nemůžete. Zpočátku vztahu se může opravdu dost snažit po všech stránkách, ale časem ho iniciativa může potupně bohužel opouštět. On sám bude hůře přizpůsobivý, svobodu mu také nesmíte moc brát, zde by docházelo ihned k vážným střetům. Nesmíte vše brát moc vážně, jinak byste se utrápila - umí být sebestředný, sobecký a také dost bezohledný, to hlavně v citech vůči nejbližším, ale naopak, když bude naprosto spokojen, umí odhalit i své skryté a i kvalitní povahové rysy. Nesnese nátlak, ale on má sklon věci zveličovat, dramatizovat a určitě umí být dobrým hercem. Potřebuje mít pocit, že se vše točí kolem něho a že je nej… Vztah s tímto mužem může být o sebezapření, toleranci a stálých ústupcích, ale bohužel je dost svůj a podřizovat a něco měnit těžko bude. Vy se budete muset snažit o maximální spokojenost a pak čekat, jestli bude záslužně oceněna, ale i někdy se to může podařit…

Muž ve znamení Raka

Tento muž bude od vás vyžadovat více trpělivosti, abyste ho poznala a dostala se k němu blíže, bude toto vyžadovat více času. Do té doby, než získá plnou jistotu, bude uzavřenější, zdrženlivější, ale pak vaší trpělivost dokáže náležitě odměnit. Bude stále vyžadovat zvýšenou pozornost, péči, hýčkání a obletování - stále trochu jako malé dítě. Nese si to již z dětství, musíte stále vnímat jeho nálady, proměnlivost a stálé obavy. I přes jeho pesimismus a náladovost nešetřete něžností, pochopením a dotyky. Co na něj určitě platí je dobré zázemí, klid a pohoda, a také i dobrá kuchařka bude mít veliké plus. Dále musíte počítat s velkým poutem na vlastní rodinu, na kterou v žádném případě nedá dopustit a může být u něho stále na prvním místě, s tím je dobré již od počátku pracovat a také se s tím hned smířit. Většinou to bývá velká vazba na matku. Pokud vy nezapadnete, nebo nebudete s nimi dobře vycházet, mohou začít velké a závažné neshody. Má v sobě i materiálního ducha, takže vše kolem financí bude pro něho velice důležité a mohou zde být i sobecké tendence. Musí stále cítit potřebný pocit jistoty, pozor také na žárlivost, tím, že si moc nevěří, může nastat i tento problém. Stále se obává ztrát všeho druhu, proto se potřebuje stále ujišťovat, že je vše v pořádku. Pro vás z toho plyne, že musíte být velice silná a i osobnost, která ustojíte jeho náladovost, věčné obavy a určitý pesimismus. Vždy hlavně on bude potřebovat psychickou podporu a povzbuzení. Pro tento typ muže je právě přínosná žena optimistka, nadšená, aktivní, stále usměvavá a tolerantní žena, která i mnohé unese…  Vy ale bohužel od něho nečekejte velkou oporu, bude to většinou opačně, s tím se musíte hned od začátku smířit, to je důležitá informace pro vás - pro vstup do vztahu.

Muž ve znamení Blíženců

K těmto mužům musíte velice opatrně přistupovat, hlavně v oblasti jejich osoby a jejich potřeby svobody a prostoru, pokud ho začnete omezovat, tak bude hledat únikové cestičky. Nesmíte ho omezovat v jeho společenských aktivitách, jsou pro něho velice důležité. Nadevše miluje přátele, společnost a potřebuje k životu stále nové kontakty. Jeho chování ve vás může vzbuzovat častou nejistotu a žárlivost. Určitě s tímto člověkem se nebudete nudit, protože dokáže být náladový a i jeho proměnlivost nálad, vás může často dostat. Můžete mít pocit, že vás často nevnímá, uniká do svého světa, kam nikoho jen tak, nepustí. Určitě není vhodné u tohoto zrozence dávat moc najevo city, náklonnost a sympatie. Potřebuje více, než kdo jiný, udržovat v nejistotě. Dále stálou akčnost ve vztahu, nesmí se nudit, jinak ho to může lákat za nějakým dobrodružstvím. Svým postojem v partnerství se chová více sobecky, ale s tím budete muset počítat, pokud si tohoto partnera zvolíte. Nesnese ženu, která by na něm byla příliš závislá a visela na něm. Potřebuje partnerku inteligentní, schopnou a nezávislou. Musí si jí i nějak více vážit - dobré je když si vybuduje nějaký respekt, ale vše nenásilně, hlavně diplomatickým způsobem. Vždy bude vyžadovat trpělivost, souznění, pochopení pro jeho chování a sny. Bude to vztah, v každém případě o velké trpělivosti a toleranci z vaší strany, s tím musíte počítat a pozor, pokud jste žárlivá, tak se do toho raději nedávejte, mohla byste se utrápit.

Muž ve znamení Býka

Tento muž je velice hrdý sám na sebe, nesmí být ohrožena jeho mužnost, pak bude šťastný a spokojený. Nebude mu dělat problém, ale naopak - budovat zázemí a starat se o děti. Důležité pro něho bude žít v klidu, pohodě, ve svém tempu a jistotě. Potřebuje pochvalu a naprostou důvěru v jeho činy a myšlenky. Miluje luxus a pohodlí, do svého soukromí jen tak nikoho nepustí a také nedovolí, aby se někdo pletl do jeho záležitostí. Jeho tempo nesmíte zpochybňovat, má a vždy bude mít ke všemu svůj specifický přístup. Hlavně ho nesmíte do ničeho tlačit, musí si k tomu dospět sám, proto vy musíte být především trpělivá a ne vyčítavá. On potřebuje především uspokojení svých osobních potřeb. Důležitá je pro něho svoboda a prostor, neuspějete se slzavými scénami a citovým vydíráním. Potřebuje mít vedle sebe opravdovou dámu i osobnost, která ho naprosto chápe a je mu oporou. Někdy můžete mít pocit, že je i vůči vám hlavně majetnický a ty city jsou někde daleko, ale i to je hlavní jeho rys a i s tím musíte počítat. Vy se nebojte ukázat jemnost, city a ženskost, může se to tím při vás trochu učit a více se citově otevírat. Neobávejte se, on toho nezneužije. Chvalte ho, bude to pro něho důležité. Zodpovědnost k rodině a zázemí má danou - miluje děti, přírodu, zahradu a zvířata. Tento zrozenec je především rodinný typ, který miluje pohodu a klidnou rodinnou atmosféru - ideální partner se zodpovědností, jen potřebuje určité pochopení v jeho tempu a konzervatismu.

Muž ve znamení Berana

Tento muž potřebuje stálý obdiv, zájem, aktivitu a potřebu stálého jiskření. Pokud bude spokojený, udělá pro Vás cokoliv, ale také zároveň, dokáže být 100% věrný. Musíte s ním držet krok a tempo. Bude mu dělat dobře, když ho budete obdivovat, ale neupozorňujte na jeho chyby, špatně snáší kritiku. Především bude potřebovat Vaši věrnost, cit, loajalitu a oddanost v časech dobrých a zlých. Nechte mu určitý prostor pro sebe, potřebuje udržovat aktivitu a pocit zamilovanosti. Nesnažte se ho předělávat, v tom byste neuspěla. Dokáže upřímně a věrně milovat, ale to samé bude plně vyžadovat od Vás. Pokud to nebude fungovat, tak jak to potřebuje, tak Vám to jasně, bez přetvářky oznámí. Musíte být stále v tempu s ním, nebo jen krůček za ním, nesnese zastínění jeho autority. Ale již zpočátku mu nedovolte, aby vás plně ovládal, nebylo by to dobré pro vás oba. On má potřebu vztah řídit, být mozkem vztahu. Nesnesl by úplně oddanou ženu, ale ani dominantní, ve vztahu budou velice důležité kompromisy. Na tohoto muže se dá spolehnout i se o něj opřít, vždy ví, co chce.

Muž ve znamení Ryb

Ve vztahu s tímto mužem musíte počítat se vztahem založeným na emocích, náladách a vášních. Bude se umět velice dobře vcítit do vašich emocí a nálad, v tomto nemá konkurenci. Zaznamená sebemenší změnu a neklid - tak pozor milé dámy!!! Ale velkým problémem bude důslednost a postoj k životním a každodenním povinnostem, nerad bude řešit problémy, rád  bude věci odsouvat, nebo přehazovat na druhé. Více bojuje s realitou, má tendenci se více uzavřít do svého světa, proto bývá těžší se k němu dostat, něco požadovat a hlavně vyznat se v něm. V čem je ale přeborník, to je žárlivost, majetnické sklony a vyvolávání závratných emočních scén. Někdy to může znamenat, jeho zvláštní projev lásky, ale on si to neuvědomuje, že to bylo zbytečné, a že pro druhého je to dost nepochopitelné a velice zraňující. Prospěje mu trochu nejistoty ve vztahu, jinak se může nudit a vyhledávat změnu  a vášeň, to proto, že se nesmí ve vztahu nudit a potřebuje stále cítit zájem a zamilovanost, jakmile toto ze vztahu zmizí, má tendence ohlížet se jinde. On vyžaduje plné pochopení v jeho povaze, ovlivněné sny a fantazií. Vy musíte počítat, že vše kolem  všední reality života, bude na vašich bedrech. Také musíte vědět, že bohužel svoji chybu nikdy nepřizná a i těžko se omluví. Pro vás z tohoto vyplývá velká trpělivost a tolerance, prostě být nad věcí a netrápit se, pokud do tohoto vztahu půjdete.

Muž ve znamení Vodnáře

Pokud milé dámy, máte vedle sebe muže v tomto znamení, počítejte s tím, že budete muset být velice tolerantní a hlavně většinou bohužel, budete na druhém místě. Nesmíte omezit jeho svobodu a prostor, musíte se připravit, na to, že musíte plně tolerovat jeho zájmy a potřeby, pokud toto maximálně splníte, tak on se bude cítit svobodně a tím i naprosto spokojeně. Takto bude mít vztah dobré předpoklady do budoucna, a dokáže být i věrný, protože vy mu dovolujete podmínky, které jsou pro něho zásadní. Vždy mu dejte prostor pro diskusi, nesnese nudu a pocit velké zodpovědnosti. Proto potřebuje ženu zodpovědnou, soběstačnou, instinktivní a kreativní. Nepochodíte žárlivými scénami, nátlakem, soupeřením a ultimáty. Komunikaci je třeba udržet v klidu, vždy bez zbytečných emočních výlevů. Dobré je vždy působit jako inteligentní, vyrovnaná žena, která ví, o čem hovoří. Ve vztahu je třeba společné duševní harmonie, a to že si vzájemně věříte, a i být si vzájemnou oporou. Bohužel, se on může často vyhýbat řešení problémů, s tím musíte počítat a tato úloha většinou připadne vám. Vztah s tímto mužem bude o velké toleranci, trpělivost a hlavně vaší aktivitě a i vědomí, že jste ochotna větší část fungování ve vztahu a i v rodině převzít na sebe, bohužel na tomto většina vztahu s tímto mužem ztroskotá. Držím Vám palce, přeji Vám hodně sil.