Ivanka

Ivanka

906 50 20 10

Linka č. 35

Cena hovoru je 50 Kč/min. vč. DPH, max. délka hovoru 24 minut

Výklad tarotových karet, andělských, vílích, práce s energií a intuicí, partnerské, společenské a obchodní poradenství, kvantová fyzika.

Srdečně Vás vítám na našich stránkách, mé jméno je Ivanka.

Určitě není náhoda, že jste si zrovna Vy rozklikli můj profil… Narodila jsem se se silně vyvinutou intuicí a energetickými schopnostmi. Dokáži Vám i poradit s Vašimi zvířecími miláčky. Velmi často medituji a prostřednictvím meditací mi přichází velmi důležité odpovědi a vize. K tomu jsem pro přesnější interpretaci mých intuitivních myšlenek začala využívat tarotových karet.

Pomůžu Vám poradit a pomoct v partnerské oblasti v jaké situaci se právě Váš vztah nachází, co momentálně prožívá Váš protějšek a pomoci zjistit zda je pro Vás Váš partner ten „pravý“, můžete se mnou konzultovat i Vaše přátelé i ostatní členy rodiny, Vaše pracovníky, či spolupracovníky, což je také velmi důležité, na každou otázku nalezneme společně odpověď. Nevykládám karty na zdravotní stav.

Budu se Vám snažit co nejlépe sdělit, co nám karty chtějí poradit v oblasti podnikání, zda máte vstupovat do určitého projektu a co Vás v něm čeká. Jak dopadne Vaše pracovní schůzka a na co byste se měli zaměřit. Zda máte změnit zaměstnání, či v něm setrvat.

Svou energii si doplňuji skrze přírodu a formou meditací a malováním energetických obrazů a bylinami a bylinnými tinkturami, takže už při hovoru se mnou se budete cítit buďto naplnění novou životadárnou energii, anebo naopak klidnější a vyrovnanější dle toho, co je pro Vaše tělo v danou chvíli nejlepší.

Ivanka